15:28

Ankieta: Potencjał mediów społecznościowych w obszarze popularyzacji edukacji zdrowotnej


Szanowni Państwo,

Nazywam się Ewa Szałkowska, obecnie jestem studentką kierunku pielęgniarstwo II stopnia w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Poniższy kwestionariusz ankiety został stworzony, by ocenić potencjał mediów społecznościowych w obszarze popularyzacji edukacji zdrowotnej - temat pracy jest bezpośrednio związany z moją działalnością. Uprzejmie proszę o wypełnienie go, jednocześnie zapewniam, że ankieta ma charakter anonimowy, a udział w badaniu jest dobrowolny. Przeznaczeniem opracowanych wyników będzie wyłącznie przygotowanie mojej pracy magisterskiej. 

Proszę o zaznaczenie przez Pana/Panią jednej odpowiedzi, w jednym pytaniu. W ankiecie znajduje się jedno pytanie wielokrotnego wyboru.

Link do ankiety: Ankieta: Potencjał mediów społecznościowych w obszarze popularyzacji edukacji zdrowotnej - Formularze Google

Dziękuję!

Pozdrowienia,

Ewa

2 komentarze:

  1. Szczerze to pytania są bardzo tendencyjne. Albo pro lekarz albo pro Internet. Ja nie miałam prawie żadnej odpowiedzi, która rzeczywiście by mi odpowiadała, więc na siłę zaznaczałam. Mogę tutaj rozwinąć. Mam osobiście kiepskie doświadczenie z lekarzami bo w większości kontakt z nimi oznaczał brak diagnozy, działanie po omacku , śmierć ( w moich najcięższych przepadkach). Brak pomocy, brak wsparcia, traktowanie przedmiotowo. To nie są wnioski tylko po moich diagnozach ale też po rodzinie i znajomych. Nie mam do lekarzy zaufania bo nigdy nie spotkałam się z ludzkim traktowaniem, z empatią i podejściem innym niż człowiek to tylko kolejny element w machnie bez znaczenia. Boję się gdy będę potrzebować prawdziwej pomocy i zostanę potraktowana jak dotychczas.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałam Ci Ewo jeszcze raz podziękować za wspaniałego bloga.
    Wracam tutaj wciąż.
    Zawsze było to dla nas bardzo inspirujące miejsce.

    OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli komentujesz - podpisz się. Zwracam się tak jak Ty, do konkretnej osoby. Postaram się odpowiedzieć na Twój komentarz w przeciągu kilku, najbliższych dni.

Jeśli tracisz wiarę i wymagasz kompleksowej pomocy i opieki - napisz do mnie (mademoiselleeve@wp.pl), oferuję najwyższą i najbardziej profesjonalną jakość usługi w zakresie prawidłowej pielęgnacji. Nie udzielam rozbudowanych porad ani nie polecam konkretnych produktów w sekcji komentarzy - obejmuje go zakres moich odpłatnych usług.

Proszę nie umieszczać analiz składu - w sieci istnieją specjalne narzędzia, które wykonają to zarówno za Ciebie, jak i za mnie.

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna oraz stosownie oznaczana, a każdy jej nieopłacony i nieskonsultowany przejaw będzie skrupulatnie moderowany.

Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, produkty, testy kosmetyków, zdjęcia oraz opracowanie tekstu pochłonęły jedynie moje własne zasoby finansowe i czas.

Pamiętaj, że umieszczenie komentarza to świadoma akceptacja regulaminu - jeśli zostaje on naruszony - podlega moderacji administratora. Nie tłumaczę się dlaczego - bądźmy tutaj dla siebie ludzcy.

Cześć!