14:42

MINI-PORADA

Pomysł spodobał mi się na tyle, że postanowiłam ruszyć z nim na poważnie. Jeśli masz pytania dotyczące pielęgnacji, ale nie są one na tyle rozbudowane, aby korzystać z pełnej konsultacji lub po prostu masz już ustaloną pielęgnację, ale nie wiesz co zrobić dalej, a Twoje wątpliwości są rozbudowane i wymagają świeżego, doświadczonego spojrzenia - możesz do mnie napisać, na mój blogowy e-mail, z chęcią uzyskania płatnej porady. Koszt mini-porady jest uzależniony od ilości i rozpiętości pytań, na jakie chcesz uzyskać moją odpowiedź, ale nie przekracza kwoty 100,00 zł. Nie układam wówczas pełnej konsultacji, ale uzyskujesz ode mnie kompleksową odpowiedź na Twoje zapytania. Koszt mini-porady jest uzależniony przede wszystkim od czasu jaki muszę poświęcić na odpowiedzi i zaczyna się już od 20,00 zł.

Formy uzyskania mini-porady:

 • kontakt e-mailowy,
 • rozmowa telefoniczna,
 • 30-60 minutowe spotkanie na terenie Warszawy,

Wszystkie wiadomości proszę kierować na adres: mademoiselleeve@wp.pl

Paczki PR-owe bez odgórnych zobowiązań, niezobowiązujące prezenty i nowe produkty proszę kierować na poniższy adres:

Cieszki 31, 09-303 Syberia /09-304 Lubowidz 

6 komentarzy:

 1. za pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
 2. No no, jednak da się na studiach dorabiać :-D. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  Trafiłam przypadkiem na tego bloga i powiem,że zainteresowałmnie ,tylko że ja jestem mocno po 50-tce.Chcę się dowiedzieć czy mogę szukać pomocy w tym wieku.Mam cerę naczynkową i jestem alergiczką i pojawiły się pierwsze zmarszczki na policzku i martwi mnie to .Proszę o odzew,bardzo liczę pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, istnieje taka możliwość, wystarczy wysłać prywatną wiadomość na mój e-mai: mademoiselleeve@wp.pl :)

   Usuń
 4. Czołem, od trzech lat nie jestem w stanie funkcjonować z moją twarzą po tym, jak zaprawiłam się kremem z wit. c i minimalnym dodatkiem kwasów. Doszło nie tyle do reakcji alergicznej, co koszmarnego przesuszenia skóry i jego skutków długofalowych. Lekarze nawet nie potrafią postawić diagnozy - po przeczytaniu Twego bloga mam 99,9% pewności, że przesuszenie skóry, do którego doszło 3 lata temu, doprowadziło u mnie do nabytego rogowacenia okołomieszkowego - keratosis pilaris rubra faceii. Problem jest natury katastrofalnej - jeszcze 3 lata temu miałam dosłownie idealną cerę, teraz łażę "kanałami" żeby mnie ludzie nie widzieli. U jednej z najlepszych podobno kosmetyczek w mieście W. - łącznie z dojazdami do tego miasta - zostawiłam 6 tys. zł. Rezultat jest taki, że jest gorzej niż było. Nikt nie potrafi mi pomóc. W chwili obecnej czekam na kolejną konsultację dermatologiczną, ale po niej chyba "uderzę" do Ciebie. Napisze wtedy na Twojego mejla: mademoiselleeve@wp.pl i jakoś się umówimy, co Ty na to?
  Pozdrawiam,
  Beata

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - podziel się tym w komentarzach. Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl

Pamiętaj, że nie jesteś sam - trądzik, to choroba, która dotyka nie tylko osoby w wieku dorastania, ale także dojrzałym, a jednocześnie łączy wszystkich w tym miejscu. Dołącz do społeczności i zacznij cieszyć się piękną cerą !

Proszę o nie reklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna, a każdy przejaw autoreklamy będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, jego opracowanie odbyło się bez nakładów pieniężnych.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O UMIESZCZANIE KOMENTARZY POD NAJNOWSZYMI ARTYKUŁAMI. Dziennie otrzymuję dziesiątki, jeśli nie setki komentarzy, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, jeżeli są rozbite na wiele postów - zawsze coś umknie mojej uwadze, nawet pomimo dokładności i skrupulatności w działaniu.

UWAGA! Jeżeli masz pewne wątpliwości, pytania, mój blog jest najlepszym miejscem, aby pozostawić swój komentarz. E-MAILE ORAZ PRYWATNY KONTAKT NA SOCIAL MEDIACH JEST ZAREZERWOWANY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PORADĄ!

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger