21:33

PRYWATNE KONSULTACJE


Jeśli kontakt w komentarzach jest zbyt zdawkowy, masz problem z interpretacją treści zawartych na blogu lub nie potrafisz poradzić sobie z cerą i oczekujesz kompleksowej pomocy, jest możliwość prywatnego, odpłatnego kontaktu - on-line, jak i w formie spotkania na terenie Warszawy

Mimo że nie oferuję dożywotniego wsparcia, nasz kontakt jest aktywny do momentu uzyskania od Ciebie niezbędnych informacji, które pozwolą mi pracować i postawić prawidłową diagnozę. Konsultacje nie kończą się po jednej wiadomości - są kompleksową oceną Twojej skóry i na życzenie - stanu zdrowia. Konsultacje to szansa dla Ciebie, Twojego samopoczucia i samoakceptacji. Podczas wzajemnego kontaktu, otrzymujesz plik tekstowy pełny informacji o Twojej skórze, jej preferencjach, drodze pielęgnacyjnej oraz proponowanych ścieżkach pielęgnacji, otrzymane wskazówki ukierunkowują i wzbogacają. Uczą, jak obchodzić się z własną skórą i w jaki sposób wybierać kosmetyki zgodnie z aktualnymi potrzebami. Konsultacje pozwalają także wykluczyć problemy wewnętrzne, obejmują suplementację wewnętrzną oraz drogę leczenia farmakologicznego. Tak bliski kontakt pozwala mi podejść do Twojego problemu indywidualnie i co najważniejsze - skutecznie leczyć problemy z cerą, z jakimi musisz walczyć. 

Koszty konsultacji uzależnione są od nakładu pracy (200 zł podstawa - 300 zł rozszerzenie). Przedmiotem umowy jest autorski plik tekstowy zawierający unikalne informacje na temat Twojej skóry, wystawiam rachunek. 

Możliwe jest również uzyskanie mini-porady, koszt nie przekracza 100 zł. 

Jeśli nadal wahasz się - napisz. Być może pomogę, z pewnością będę starać się pomóc. Oferuję pełne zaangażowanie, masz także pewność, iż rady i metody jakie stosuję są w pełni bezpieczne, ukierunkowują i pozwalają zrozumieć własną skórę. To inwestycja w samego siebie. Nikt inny w tak kompleksowy i rzetelny sposób nie pomoże Ci w Twoich problemach skórnych i pielęgnacyjnych. Ty zaś wspierasz mój rozwój i pozwalasz spełniać marzenia  :)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na niżej podany adres e-mail:


mademoiselleeve@wp.pl

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRYWATNYCH KONSULTACJI W FORMIE SPOTKANIA W WARSZAWIE. OD 11 SIERPNIA DO 30 SIERPNIA NA TERENIE TORUNIA I BYDGOSZCZY. 

12 komentarzy:

 1. Co się stało z Twoimi wpisami o włosach? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych Twoich aktualizacji włosowych :(
  Ps. Jesteś piękna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, miło mi ;) Niestety porzuciłam tematykę o włosach i postanowiłam skupić się na pielęgnacji skóry, dlatego zrobiłam porządki na blogu, aby był bardziej spójny.

   Usuń
 2. Co jest potrzebę do takiej konsultacji ze strony zamawiającego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezbędnych informacji udzielę drogą e-mailową, wydaje mi się, ze otrzymałam od Ciebie wiadomość, najpóźniej w poniedziałek otrzymasz wiadomość zwrotną, pozdrawiam ;)

   Usuń
 3. witam, Co jest potrzebę do takiej konsultacji z mojej strony?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Czy jest możliwa konsultacja na odległość. Obecnie przebywam za granicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, napisz do mnie na e-mail; mademoiselleeve@wp.pl

   Usuń
 5. Witam co polecasz po 3 miesięcznej kuracji Atredermem na lipec sierpień żeby podtrzymać efekty i od września wrócić do niego spowrotem na już pełne 5-7 miesiecy ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodam ze aktualnie jestem na terapii tetrarysal +normaclin kończę własnie w marcu i chce spróbować tego środka z już w miare oczyszczoną skórą

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry! Chciałabym sie dowiedzieć czy dalej jest możliwość uzyskania pomocy w formie konsultacji? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej - skontaktuj się ze mną poprzez mój e-mail: mademoiselleeve@wp.pl

   Usuń
 8. Witam.
  Piszę do Pani ponieważ lekarza dermatologa stwierdził u mnie ŁZS
  Czy może Pani pomóc

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - możesz udzielać się w komentarzach, z chęcią wysłucham Twoich przemyśleń, postaram się pomóc na miarę moich doświadczeń i zasobów wiedzy.

Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl!

Proszę nie umieszczać analiz składu - w sieci istnieją specjalne narzędzia, które wykonają to za Ciebie, i za mnie.

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna oraz stosownie oznaczana, a każdy jej nieopłacony przejaw będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, produkty, testy kosmetyków, zdjęcia oraz opracowanie tekstu pochłonęły jedynie moje własne środki finansowe i niezbędny czas.

Proszę o jednocześnie zachowanie kultury osobistej, wszelkie przejawy agresji, braku ogłady i szacunku będą beznamiętnie przeze mnie usuwane.

Dziękuję za uwagę :)

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger