10:59

PRYWATNE KONSULTACJE


Jeśli kontakt w komentarzach jest zbyt zdawkowy, masz problem z interpretacją treści zawartych na blogu lub nie potrafisz poradzić sobie z cerą i oczekujesz kompleksowej pomocy, jest możliwość prywatnego, odpłatnego kontaktu - on-line, jak i w formie spotkania na terenie Warszawy

Konsultacje to szansa dla Ciebie, Twojego samopoczucia i samoakceptacji. Podczas wzajemnego kontaktu, otrzymujesz autorski, edukacyjny plik tekstowy przepełniony informacjami o Twojej skórze, jej preferencjach, drodze pielęgnacyjnej oraz proponowanych ścieżkach pielęgnacji, otrzymane wskazówki ukierunkowują i wzbogacają. Uczą, jak obchodzić się z własną skórą i w jaki sposób wybierać kosmetyki zgodnie z aktualnymi potrzebami. Konsultacje pozwalają także wykluczyć problemy wewnętrzne, obejmują suplementację wewnętrzną oraz drogę leczenia farmakologicznego. Tak bliski kontakt pozwala mi podejść do Twojego problemu indywidualnie i co najważniejsze - skutecznie leczyć problemy z cerą, z jakimi musisz się zmagać.Zapisy: mademoiselleeve@wp.pl. Zarówno online, jak i stacjonarnie w Warszawie. Wystawiam fakturę lub rachunek - na żądanie. 

Całkowity koszt usługi wynosi 250 zł. 

Koszt pomocy może wydawać się jednorazowo wysoki, jednak w rzeczywistości ma niewiele wspólnego z typową "godzinówką", to rzetelna, ciężka i profesjonalna praca osoby, która posiada konkretną i specjalistyczną wiedzę dermatologiczną (podnosząc przez cały czas swoje kwalifikacje zawodowe), wykształcenie medyczne, wysoką renomę, przetestowała tysiące formuł pielęgnacyjnych  (i prawdopodobnie posiada najbardziej specjalistyczną wiedzę w zakresie właściwej pielęgnacji na terenie kraju) i może poszczycić się ponad 6 letnim doświadczeniem z wieloma osobistymi sukcesami w zaleceniach terapeutycznych dla skór problematycznych, którym nie pomógł dotychczas żaden kierunkowy specjalista. Cena usługi zawiera: szczegółowy wywiad, analizę zebranych danych, diagnozę, opracowanie pisemne pielęgnacji z dokładnymi ustaleniami i strategią działania - nie tylko produktami, ale dokładną instrukcją obsługi ich stosowania i zamiennikami (10-16 stron, plik pdf, czcionka 12, Times New Roman), w tym również zalecenia odnośnie makijażu i ochrony przeciwsłonecznej. Gwarantuję wdrożenie w pielęgnację, co wiąże się z dodatkowym nakładem pracy, to jest: po otrzymaniu analizy jestem zobligowana do wyjaśnienia nieścisłości, a wypełnienie obowiązków następuje na etapie "wiem jak postępować". Jest to zatem obszar merytoryczny co najmniej 3-4 wizyt u specjalisty, w dokładnym oszacowaniu czasowym: nieprzerywanie 6-8 godzin wytężonej pracy. Dalsze działania dodatkowe (na przykład dopasowanie pielęgnacji po kilku miesiącach od otrzymanej konsultacji) wynoszą 150 zł. Istnieje możliwość poszerzenia konsultacji (+100 zł) o dodatek analizy zdrowia - suplementację, polecenie konkretnych badań diagnostycznych.

Istnieje możliwość ułożenia jedynie pielęgnacji bez dodatku teoretycznego, tj. plan pielęgnacji, diagnoza i konkretne zalecenia, cena: 150 zł. Jest też opcja udzielenia odpowiedzi na konkretne pytania, wątpliwości i nierozbudowane treści pielęgnacyjne w cenie 100 zł (bez pielęgnacji) - forma pisemna lub forma telefoniczna (1.-1.5h rozmowa). Forma dostępna jedynie on-line lub telefonicznie. 

Specjalizuję się w pielęgnacji i leczeniu cery borykającej się z:

 • trądzikiem pospolitym, 
 • trądzikiem wywołanym (toksycznym) tj. pokwasowym, poretinoidowym, trądzikiem różowatym, łojotokowym zapaleniem skóry, egzemą, zapalnym i grudkowatym, zapaleniem mieszków włosowych, dermatozą okołoustną, 
 • trądzikiem rogowaceniowym, 
 • łojotokiem wywołanym, 
 • dermatozami o patologii bakteryjnej, grzybiczej i pasożytniczej, 
 • głębokim odwodnieniem,
 • z objawami starzenia, 
 • niezdefiniowanymi problemami skórnymi,
 • nieokreślonym typem trądziku,
 • oraz niezmienionymi zapalnie typami cery, 

Oferuję pełne zaangażowanie, gwarantuję również, że przekazywane rady i metody jakie stosuję są w pełni bezpieczne, ukierunkowują i pozwalają zrozumieć własną skórę. To inwestycja w samego siebie. Nikt inny w tak kompleksowy i rzetelny sposób nie pomoże Ci w Twoich problemach skórnych i pielęgnacyjnych!


Osoby zainteresowane proszę o kontakt na niżej podany adres e-mail:


mademoiselleeve@wp.pl

13 komentarzy:

 1. Co się stało z Twoimi wpisami o włosach? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych Twoich aktualizacji włosowych :(
  Ps. Jesteś piękna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, miło mi ;) Niestety porzuciłam tematykę o włosach i postanowiłam skupić się na pielęgnacji skóry, dlatego zrobiłam porządki na blogu, aby był bardziej spójny.

   Usuń
 2. Co jest potrzebę do takiej konsultacji ze strony zamawiającego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezbędnych informacji udzielę drogą e-mailową, wydaje mi się, ze otrzymałam od Ciebie wiadomość, najpóźniej w poniedziałek otrzymasz wiadomość zwrotną, pozdrawiam ;)

   Usuń
 3. witam, Co jest potrzebę do takiej konsultacji z mojej strony?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Czy jest możliwa konsultacja na odległość. Obecnie przebywam za granicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, napisz do mnie na e-mail; mademoiselleeve@wp.pl

   Usuń
 5. Witam co polecasz po 3 miesięcznej kuracji Atredermem na lipec sierpień żeby podtrzymać efekty i od września wrócić do niego spowrotem na już pełne 5-7 miesiecy ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodam ze aktualnie jestem na terapii tetrarysal +normaclin kończę własnie w marcu i chce spróbować tego środka z już w miare oczyszczoną skórą

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzień dobry! Chciałabym sie dowiedzieć czy dalej jest możliwość uzyskania pomocy w formie konsultacji? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej - skontaktuj się ze mną poprzez mój e-mail: mademoiselleeve@wp.pl

   Usuń
 8. Witam.
  Piszę do Pani ponieważ lekarza dermatologa stwierdził u mnie ŁZS
  Czy może Pani pomóc

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam. Czy przez wykształcenie medyczne mam rozumieć ukończenie przez Panią kierunku lekarskiego? Aktualnie specjalizuje się Pani w dermatologii? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował i pragniesz podzielić się swoimi doświadczeniami, osobistymi spostrzeżeniami - pozostaw za sobą komentarz, z ogromną chęcią wysłucham Twoich przemyśleń, starając się udzielić pomocy. Doceń pracę autorską jaką wykonuję, to miły, unoszący gest!

Jeśli tracisz wiarę i wymagasz kompleksowej pomocy i opieki - napisz do mnie (mademoiselleeve@wp.pl), oferuję najwyższą i najbardziej profesjonalną jakość usługi w zakresie prawidłowej pielęgnacji. Nie udzielam rozbudowanych porad ani nie polecam konkretnych produktów w sekcji komentarzy - od tego jest zakres usług jaki oferuję.

Proszę nie umieszczać analiz składu - w sieci istnieją specjalne narzędzia, które wykonają to zarówno za Ciebie, jak i za mnie.

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna oraz stosownie oznaczana, a każdy jej nieopłacony i nieskonsultowany przejaw będzie skrupulatnie moderowany.

Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, produkty, testy kosmetyków, zdjęcia oraz opracowanie tekstu pochłonęły jedynie moje własne zasoby finansowe i czas.

Pamiętaj, że umieszczenie komentarza to świadoma akceptacja regulaminu - jeśli zostaje on naruszony - podlega moderacji administratora.

Stanowcze NIE dla nienawiści, agresji i przemocy słownej - każdy jej przejaw będzie natychmiastowo moderowany.

Dziękuję za uwagę i cieszę się, że jesteś!