22:16

PRYWATNE KONSULTACJE


Jeśli kontakt w komentarzach jest zbyt zdawkowy, masz problem z interpretacją treści zawartych na blogu lub nie potrafisz poradzić sobie z cerą i oczekujesz kompleksowej pomocy, od pewnego czasu jest możliwość prywatnego kontaktu na zasadzie wzajemnej współpracy - on-line, jak i w formie spotkania na terenie Warszawy

Mimo że nie oferuję dożywotniego wsparcia, nasz kontakt jest aktywny do momentu uzyskania od Ciebie niezbędnych informacji, które pozwolą mi pracować i postawić prawidłową diagnozę. Konsultacje nie kończą się po jednej wiadomości, nie są zbywaniem, wyłudzaniem pieniędzy - są kompleksową oceną Twojej skóry i na życzenie - stanu zdrowia. Konsultacje to szansa dla Ciebie, Twojego samopoczucia i samoakceptacji. Podczas wzajemnego kontaktu, otrzymujesz ogromny plik informacji o Twojej skórze, jej preferencjach, drodze pielęgnacyjnej oraz proponowanych ścieżkach pielęgnacji, otrzymane wskazówki ukierunkowują i wzbogacają. Uczą, jak obchodzić się z własną skórą i w jaki sposób wybierać kosmetyki zgodnie z aktualnymi potrzebami. Konsultacje pozwalają także wykluczyć problemy wewnętrzne, obejmują suplementację wewnętrzną oraz drogę leczenia farmakologicznego. Tak bliski kontakt pozwala mi podejść do Twojego problemu indywidualnie i co najważniejsze - skutecznie leczyć problemy z cerą, z jakimi musisz walczyć. 

Koszt pełnej konsultacji wynosi 200-300 złotych. Forma zapłaty to opłacenie wybranego upominku lub wybrany bon zakupowy. Konsultacje rozważam jako pomoc, nie usługę. 

Jeśli nadal wahasz się - napisz. Być może pomogę, z pewnością będę starać się pomóc. Oferuję pełne zaangażowanie, masz także pewność, iż rady i metody jakie stosuję są w pełni bezpieczne, ukierunkowują i pozwalają zrozumieć własną skórę. To inwestycja w samego siebie. Nikt inny w tak kompleksowy i rzetelny sposób nie pomoże Ci w Twoich problemach skórnych i pielęgnacyjnych. Ty zaś wspierasz mój rozwój i pozwalasz spełniać marzenia  :)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na niżej podany adres e-mail:


mademoiselleeve@wp.pl

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRYWATNYCH KONSULTACJI W FORMIE SPOTKANIA W WARSZAWIE. 

9 komentarzy:

 1. Co się stało z Twoimi wpisami o włosach? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych Twoich aktualizacji włosowych :(
  Ps. Jesteś piękna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, miło mi ;) Niestety porzuciłam tematykę o włosach i postanowiłam skupić się na pielęgnacji skóry, dlatego zrobiłam porządki na blogu, aby był bardziej spójny.

   Usuń
 2. Co jest potrzebę do takiej konsultacji ze strony zamawiającego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezbędnych informacji udzielę drogą e-mailową, wydaje mi się, ze otrzymałam od Ciebie wiadomość, najpóźniej w poniedziałek otrzymasz wiadomość zwrotną, pozdrawiam ;)

   Usuń
 3. witam, Co jest potrzebę do takiej konsultacji z mojej strony?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Czy jest możliwa konsultacja na odległość. Obecnie przebywam za granicą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, napisz do mnie na e-mail; mademoiselleeve@wp.pl

   Usuń
 5. Witam co polecasz po 3 miesięcznej kuracji Atredermem na lipec sierpień żeby podtrzymać efekty i od września wrócić do niego spowrotem na już pełne 5-7 miesiecy ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodam ze aktualnie jestem na terapii tetrarysal +normaclin kończę własnie w marcu i chce spróbować tego środka z już w miare oczyszczoną skórą

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - podziel się tym w komentarzach. Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl

Pamiętaj, że nie jesteś sam - trądzik, to choroba, która dotyka nie tylko osoby w wieku dorastania, ale także dojrzałym, a jednocześnie łączy wszystkich w tym miejscu. Dołącz do społeczności i zacznij cieszyć się piękną cerą !

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna, a każdy przejaw autoreklamy będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, jego opracowanie odbyło się bez nakładów pieniężnych.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O UMIESZCZANIE KOMENTARZY POD NAJNOWSZYMI ARTYKUŁAMI. Dziennie otrzymuję dziesiątki, jeśli nie setki komentarzy, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, jeżeli są rozbite na wiele postów - zawsze coś umknie mojej uwadze, nawet pomimo dokładności i skrupulatności w działaniu.

UWAGA! Jeżeli masz pewne wątpliwości, pytania, mój blog jest najlepszym miejscem, aby pozostawić swój komentarz. E-MAILE ORAZ PRYWATNY KONTAKT NA SOCIAL MEDIACH JEST ZAREZERWOWANY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PORADĄ!

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger