14:42

PP

PODSTAWY PIELĘGNACJI to niezwykle wartościowy, kreatywny i pouczający cykl, pozwalający zrozumieć formuły kosmetyczne, ich zastosowanie i odpowiednią aplikację. Dzięki Podstawom Pielęgnacji, zaczynasz świadomie wybierać kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry, używasz ich właściwie, a także dowolnie modyfikujesz ich działanie, w zależności od aktualnych potrzeb skóry. Podstawy Pielęgnacji, to intensywny cykl świadomego, niezbędnego dbania o własną skórę. Aby Twoja cera była jak najdłużej gładka, jędrna i delikatna - zapoznaj się z każdą częścią cyklu i staraj się postępować zgodnie z własnymi potrzebami.

Podziel się swoimi wrażeniami!
Paczki PR-owe bez odgórnych zobowiązań, niezobowiązujące prezenty i nowe produkty proszę kierować na poniższy adres:

Cieszki 31, 09-303 Syberia /09-304 Lubowidz 


6 komentarzy:

 1. Ewo, czy badałaś już wykorzystanie adaptogenów w celu regulacji hormonów zaburzających zdrowy obraz skóry?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od przyczyny zaburzeń hormonalnych, ich nasilenia oraz chorób współistniejących, naturalne adaptogeny mogą poprawić sytuację wewnętrzną, ale nie muszą, co więcej, mogą nie przynieść żadnych zadowalających efektów.

   Usuń
 2. Droga Ewo :)
  Obserwuję blog od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem wysokiej jakości merytorycznej wpisów.
  Niestety ze względu na mój brak wiedzy na temat pielęgnacji czuję się jak dziecko we mgle i zupełnie nie wiem jak zadbać o swoją cerę. Czy jako posiadaczka skóry suchej(i dość wrażliwej) mogę stosować np. polecane przez Ciebie dwuetapowe oczyszczanie, czy będzie to raczej niekorzystne? Przypuszczam, że większość czytelniczek to raczej posiadaczki skóry tłustej i osoby borykające się z trądzikiem, ale być może poświęciłabyś wpis tematyce właściwej pielęgnacji cery suchej? Bardzo by mi to pomogło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz stosować, tylko dwuetapowe oczyszczanie działa inaczej, kiedy faktycznie skóra jest pokryta dużą ilością substancji powlekających, a inaczej, kiedy można ją oczyścić przy zastosowaniu łagodniejszych detergentów. Duże znaczenie mają również produkty, jakie zastoujesz do dwuetapowego oczyszczania, szczególnie drugi krok. Z doświadczenia wiem jednak, że na skórze suchej lepiej sprawdza się mycie jednoetapowe + ewentualne zbieranie nadmiaru tłuszczów szmatką/gąbeczką konjac.

   Usuń
  2. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :)

   Usuń
 3. Ewo, pomocy!:( Posiadam hydrolat z czystka lawendowego w buteleczce i myślę, żeby go przelać do butelki z atomizerem aby spryskiwać nim twarz zamiast wylewać na wacik i przecierać twarz- wydaje mi się, że to bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Pytanie moje brzmi- czy jak spryskam twarz hydrolatem to muszę przetrzeć twarz wacikiem czy muszę czekać aż sam wchłonie? Co o tym sądzisz?
  Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam :) ❤

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - podziel się tym w komentarzach. Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl

Pamiętaj, że nie jesteś sam - trądzik, to choroba, która dotyka nie tylko osoby w wieku dorastania, ale także dojrzałym, a jednocześnie łączy wszystkich w tym miejscu. Dołącz do społeczności i zacznij cieszyć się piękną cerą !

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna, a każdy przejaw autoreklamy będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, jego opracowanie odbyło się bez nakładów pieniężnych.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O UMIESZCZANIE KOMENTARZY POD NAJNOWSZYMI ARTYKUŁAMI. Dziennie otrzymuję dziesiątki, jeśli nie setki komentarzy, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, jeżeli są rozbite na wiele postów - zawsze coś umknie mojej uwadze, nawet pomimo dokładności i skrupulatności w działaniu.

UWAGA! Jeżeli masz pewne wątpliwości, pytania, mój blog jest najlepszym miejscem, aby pozostawić swój komentarz. E-MAILE ORAZ PRYWATNY KONTAKT NA SOCIAL MEDIACH JEST ZAREZERWOWANY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PORADĄ!

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger