11:48

MINERAŁY


PIELĘGNACJA AKCESORIÓW
PODSTAWY, KTÓRE NALEŻY ZNAĆ
RECENZJE KOSMETYKÓW MINERALNYCH
KOLORÓWKA MINERALNA
PODSTAWY UDANEGO MAKIJAŻU

5 komentarzy:

 1. Ja osobiście stosuję minerałki od Earthnicity Mineral. Poleciła mi przyjaciółka i nie żałuję, że posłuchałam jej porady! Są super i świetnie kryją no i nie zostawiają maski!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem Ciekawa Twojej opinii o nowym pudrze glinkowym Pixie, Clay Delights. Czy miałaś okazję go już przetestować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na blogu jest pełna recenzja ;)

   http://www.ewaszalkowska.com/2017/12/pixie-cosmetics-clay-delights.html

   Usuń
 3. Bardzo lubię minerały. Jak byłam młodsza i miałam bardzo tłustą skórę to sprawiały mi nieco problem, ale w tej chwili jak już cera się u mnie ustabilizowała to bardzo lubię!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry, zaczęłam właśnie swoją przygodę z minerałami. Testuję podkład Earthnicity 3 dzień. Dzisiaj odczuwam pewien dyskomfort w okolicach ust i brody, przy skrzydełkach nosa. Lekkie swędzienie/szczypanie. Jeśli to reakcja energiczna to jaki podkład mineralny, z innej firmy, mogłaby mi Pani polecić? Pozdrawiam Aneta

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - możesz udzielać się w komentarzach, z chęcią wysłucham Twoich przemyśleń, postaram się pomóc na miarę moich doświadczeń i zasobów wiedzy.

Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl!

Proszę nie umieszczać analiz składu - w sieci istnieją specjalne narzędzia, które wykonają to za Ciebie, i za mnie.

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna oraz stosownie oznaczana, a każdy jej nieopłacony przejaw będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, produkty, testy kosmetyków, zdjęcia oraz opracowanie tekstu pochłonęły jedynie moje własne środki finansowe i niezbędny czas.

Proszę o jednocześnie zachowanie kultury osobistej, wszelkie przejawy agresji, braku ogłady i szacunku będą beznamiętnie przeze mnie usuwane.

Dziękuję za uwagę :)

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger