14:41

MINERAŁY


PIELĘGNACJA AKCESORIÓW
PODSTAWY, KTÓRE NALEŻY ZNAĆ
RECENZJE KOSMETYKÓW MINERALNYCH
KOLORÓWKA MINERALNA
PODSTAWY UDANEGO MAKIJAŻU

Paczki PR-owe bez odgórnych zobowiązań, niezobowiązujące prezenty i nowe produkty proszę kierować na poniższy adres:

Cieszki 31, 09-303 Syberia /09-304 Lubowidz 

4 komentarze:

 1. Ja osobiście stosuję minerałki od Earthnicity Mineral. Poleciła mi przyjaciółka i nie żałuję, że posłuchałam jej porady! Są super i świetnie kryją no i nie zostawiają maski!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem Ciekawa Twojej opinii o nowym pudrze glinkowym Pixie, Clay Delights. Czy miałaś okazję go już przetestować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na blogu jest pełna recenzja ;)

   http://www.ewaszalkowska.com/2017/12/pixie-cosmetics-clay-delights.html

   Usuń
 3. Bardzo lubię minerały. Jak byłam młodsza i miałam bardzo tłustą skórę to sprawiały mi nieco problem, ale w tej chwili jak już cera się u mnie ustabilizowała to bardzo lubię!

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - podziel się tym w komentarzach. Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl

Pamiętaj, że nie jesteś sam - trądzik, to choroba, która dotyka nie tylko osoby w wieku dorastania, ale także dojrzałym, a jednocześnie łączy wszystkich w tym miejscu. Dołącz do społeczności i zacznij cieszyć się piękną cerą !

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna, a każdy przejaw autoreklamy będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, jego opracowanie odbyło się bez nakładów pieniężnych.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O UMIESZCZANIE KOMENTARZY POD NAJNOWSZYMI ARTYKUŁAMI. Dziennie otrzymuję dziesiątki, jeśli nie setki komentarzy, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, jeżeli są rozbite na wiele postów - zawsze coś umknie mojej uwadze, nawet pomimo dokładności i skrupulatności w działaniu.

UWAGA! Jeżeli masz pewne wątpliwości, pytania, mój blog jest najlepszym miejscem, aby pozostawić swój komentarz. E-MAILE ORAZ PRYWATNY KONTAKT NA SOCIAL MEDIACH JEST ZAREZERWOWANY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PORADĄ!

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger