14:41

O MNIE


Ewa. Studentka drugiego już roku pielęgniarstwa. Prawdopodobnie w tym roku dodatkowo studentka dietetyki. Ekstremistyczna miłośniczka gorzkiej, dobrej jakości czekolady i czerwonego, wytrawnego wina. Niesztampowa i nierzadko oryginalna w swoich poglądach. Zwolenniczka zdrowego, rozsądnego i umiarkowanego podejścia do życia w każdej dziedzinie, szczególnie w sferze psychicznej i czysto pielęgnacyjnej. 

Ze szczególną fascynacją poznaje alternatywne metody leczenia, w kręgu zainteresowań i bliskie jej sercu odnajduje się ziołolecznictwo, którego to stadium planuje wykonać w ramach studiów podyplomowych. W ramach samokształcenia, pasjonuje się medycyną chińską oraz metodami relaksacyjnymi. 

Od dziecka utalentowana, zdaniem wielu, ponadprzeciętnie, artystycznie. Ponoć posiada niebywały zmysł i postrzega świat oczami dziecka. Rozwija się w tej sferze poprzez fotografię, miłość do makijażu i uwielbienie do barw, które to dobiera w codziennym ubiorze. Czuje i rozumie otaczającą przyrodę, barwy, płynącą energię. Wrażliwość otwiera, ale czasami zamyka ją na innych ludzi. 

Lubi samotność. Lubi myśleć. Kocha samotne podróże, polskie lasy, roślinność. Ucieka od zgiełku pędzącej Warszawy, w której aktualnie mieszka. Odpoczywa i relaksuje się w samotności, w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Sama wyznacza sobie ścieżki i uparcie nimi podąża, tak samo dąży do spełnienia swoich marzeń i celów. Wierzy w dobrą energię i proste prawo karmy. 

Praca na blogu nie jest przypadkowa. Długotrwałe problemy z cerą i satysfakcjonujące rezultaty leczenia, stały się dźwignią do założenia wyjątkowego i jedynego takiego w sieci bloga, które skupia ogromną rzeszę ludzi z podobnymi problemami. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - podziel się tym w komentarzach. Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl

Pamiętaj, że nie jesteś sam - trądzik, to choroba, która dotyka nie tylko osoby w wieku dorastania, ale także dojrzałym, a jednocześnie łączy wszystkich w tym miejscu. Dołącz do społeczności i zacznij cieszyć się piękną cerą !

Proszę o nie reklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna, a każdy przejaw autoreklamy będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, jego opracowanie odbyło się bez nakładów pieniężnych.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O UMIESZCZANIE KOMENTARZY POD NAJNOWSZYMI ARTYKUŁAMI. Dziennie otrzymuję dziesiątki, jeśli nie setki komentarzy, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, jeżeli są rozbite na wiele postów - zawsze coś umknie mojej uwadze, nawet pomimo dokładności i skrupulatności w działaniu.

UWAGA! Jeżeli masz pewne wątpliwości, pytania, mój blog jest najlepszym miejscem, aby pozostawić swój komentarz. E-MAILE ORAZ PRYWATNY KONTAKT NA SOCIAL MEDIACH JEST ZAREZERWOWANY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PORADĄ!

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger