23:26

O MNIE


Ewa. Studentka drugiego już roku pielęgniarstwa. Przyszły dietetyk kliniczny, fitoterapeuta oraz towaroznawca zielarski. Być może w przyszłości biotechnolog. Nie ucieka od konwencjonalnej medycyny i substancji syntetycznych, ale jednocześnie jest otwarta na naturalne, alternatywne rozwiązania, które często wykorzystuje w pielęgnacji, diecie, leczeniu schorzeń zdrowotnych oraz suplementacji. 

Ekstremistyczna miłośniczka gorzkiej, rozpływającej się w ustach czekolady i czerwonego, wytrawnego wina. Niesztampowa i nierzadko oryginalna w swoich poglądach. Nonkonformistka. 

Podobno humanistka, choć posiada lotny i ścisły umysł. Ciężko jest ją rozgryźć. Wydaje Ci się, że masz ją w garści, aż w końcu zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nic o niej nie wiesz. Pociąga, fascynuje, ale i na pewnym etapie wtajemniczenia, dystansuje.

Pragnie żyć w zgodzie z wyznawanymi wartościami. Przejawia zainteresowanie duchową rzeczywistością i zgłębia tajemnice życia. Przejęta problemami świata i otwarta na potrzeby innych ludzi.

Od dziecka utalentowana, zdaniem wielu, ponadprzeciętnie, artystycznie. Zawsze odstawała od reszty. Często nie odnajduje zrozumienia w otoczeniu, dlatego swój ochronny, ciężki, wełniany płaszcz zdejmuje po powrocie do domu, zanurzając się w dobrym, książkowym kryminale, popijając  jednocześnie gorący napar z pokrzywy. Nie jest zbyt frywolna w wpuszczaniu innych osób do swojego świata, choć pozwala go w pewnym, kontrolowanym stopniu obserwować. Uwielbia sztukę. Ogromna fanka twórczości Tima Burtona. Posiada niebywały zmysł i intuicję, postrzega świat oczami dziecka. Wrażliwość otwiera, ale często i zamyka ją na innych ludzi. 

Medycyna sądowa, endokrynologia i psychiatria to zdecydowanie jej ulubione dziedziny z zakresu medycyny. Swój wolny czas poświęca diagnostyce laboratoryjnej i prowadzi własne badania kliniczne. Do tej pory pomogła setkom, jeśli nie tysiącom osób. 

Praca na blogu nie jest przypadkowa. Długotrwałe problemy z cerą i satysfakcjonujące rezultaty leczenia, stały się dźwignią do założenia wyjątkowego i jedynego takiego w sieci bloga, które skupia ogromną rzeszę ludzi z podobnymi problemami. Aktualnie całkowicie poświęca się rozwojowi witryny, a także tworzy z pasją nowe produkty pielęgnacyjne oraz kolorowe, mineralne. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, a może potrzebujesz pomocy - podziel się tym w komentarzach. Jeśli wymagasz kompleksowej pomocy i nie radzisz sobie z nadmiarem informacji - warto skorzystać z moich usług: mini-porady, czy też prywatnej konsultacji. Nie udzielam rozbudowanych informacji w sposób bezpłatny, komentarze wyczerpujące, długie, kwalifikują się już do starania się od prywatne rozpatrzenie poprzez drogę e-mailową: mademoiselleeve@wp.pl

Pamiętaj, że nie jesteś sam - trądzik, to choroba, która dotyka nie tylko osoby w wieku dorastania, ale także dojrzałym, a jednocześnie łączy wszystkich w tym miejscu. Dołącz do społeczności i zacznij cieszyć się piękną cerą !

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna, a każdy przejaw autoreklamy będzie skrupulatnie moderowany. Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, jego opracowanie odbyło się bez nakładów pieniężnych.

PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O UMIESZCZANIE KOMENTARZY POD NAJNOWSZYMI ARTYKUŁAMI. Dziennie otrzymuję dziesiątki, jeśli nie setki komentarzy, nie jestem w stanie na nie wszystkie odpowiedzieć, jeżeli są rozbite na wiele postów - zawsze coś umknie mojej uwadze, nawet pomimo dokładności i skrupulatności w działaniu.

UWAGA! Jeżeli masz pewne wątpliwości, pytania, mój blog jest najlepszym miejscem, aby pozostawić swój komentarz. E-MAILE ORAZ PRYWATNY KONTAKT NA SOCIAL MEDIACH JEST ZAREZERWOWANY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PŁATNĄ PORADĄ!

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger