23:32

TRĄDZIKVADEMECUM
NIEPOKOJĄCE ZMIANY TRĄDZIKOPODOBNE
TRĄDZIK, A CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ
PODSTAWY UDANEJ KURACJI PRZECIWTRĄDZIKOWEJ
PRZEBYTE KURACJE I EFEKTY
ANTYBIOTYKI W LECZENIU TRĄDZIKU
NAJCZĘSTSZE PROBLEMY SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

1 komentarz:

 1. Ewo,

  Bardzo podoba mi się oszczędny i obiektywny styl Twojego bloga. Udało mi się znaleźć tutaj wiele nowych informacji, które mają pozytywny wpływ na moją codzienną pielęgnację.

  Zauważyłam jednak że strefa poświęcona trądzikowi nie zawiera danych o środku, który staje się coraz bardziej popularny. Chodzi mi tutaj o izotretynoinę.
  Odnoszę wrażenie, że dermatolodzy którzy chcąc uzyskać satysfakcjonjące wyniki u swoich pacjentów sugerują im tę radykalną kurację nieco zbyt często. Żaden z lekarzy, którzy mieli okazję wypowiedzieć się na temat mojego przypadku nie zainteresował się stosowaną przeze mnie pielęgnacją, poziomem hormonów oraz ogólnym stanem organizmu. Wiedza o niezadowalającej skuteczności poprzednich środków (epiduo/atrederm/tetralysal) była dla nich wystarczająca, aby zaproponować ten rodzaj leczenia.
  Świadomość skutków ubocznych oraz ogólnego wpływu izotretynoiny na cały organizm, skutecznie mnie jednak odstrasza.

  Może zbytnio demonizuję. Substancja jest w użytku od bliko czterdziestu lat, zatem powinna być już porządnie przebadana. Jestem ciekawa jakie jest Twoje spojrzenie na ten temat.

  Pozdrawiam serdecznie :)
  Małgosia

  P.S. Przepraszam za miejscowy brak polskich znaków, ale ALT odmawia mi czasem posłuszeństwa w klawiaturze :)

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli temat Cię zainteresował i pragniesz podzielić się swoimi doświadczeniami, osobistymi spostrzeżeniami - pozostaw za sobą komentarz, z ogromną chęcią wysłucham Twoich przemyśleń, starając się udzielić pomocy. Doceń pracę autorską jaką wykonuję, to miły, unoszący gest!

Jeśli tracisz wiarę i wymagasz kompleksowej pomocy i opieki - napisz do mnie (mademoiselleeve@wp.pl), oferuję najwyższą i najbardziej profesjonalną jakość usługi w zakresie prawidłowej pielęgnacji. Nie udzielam rozbudowanych porad ani nie polecam konkretnych produktów w sekcji komentarzy - od tego jest zakres usług jaki oferuję.

Proszę nie umieszczać analiz składu - w sieci istnieją specjalne narzędzia, które wykonają to zarówno za Ciebie, jak i za mnie.

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna oraz stosownie oznaczana, a każdy jej nieopłacony i nieskonsultowany przejaw będzie skrupulatnie moderowany.

Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, produkty, testy kosmetyków, zdjęcia oraz opracowanie tekstu pochłonęły jedynie moje własne zasoby finansowe i czas.

Pamiętaj, że umieszczenie komentarza to świadoma akceptacja regulaminu - jeśli zostaje on naruszony - podlega moderacji administratora.

Stanowcze NIE dla nienawiści, agresji i przemocy słownej - każdy jej przejaw będzie natychmiastowo moderowany.

Dziękuję za uwagę i cieszę się, że jesteś!