23:32

TRĄDZIKVADEMECUM
NIEPOKOJĄCE ZMIANY TRĄDZIKOPODOBNE
TRĄDZIK, A CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ
PODSTAWY UDANEJ KURACJI PRZECIWTRĄDZIKOWEJ
PRZEBYTE KURACJE I EFEKTY
ANTYBIOTYKI W LECZENIU TRĄDZIKU
NAJCZĘSTSZE PROBLEMY SKÓRY TRĄDZIKOWEJ

5 komentarzy:

 1. Ewo,

  Bardzo podoba mi się oszczędny i obiektywny styl Twojego bloga. Udało mi się znaleźć tutaj wiele nowych informacji, które mają pozytywny wpływ na moją codzienną pielęgnację.

  Zauważyłam jednak że strefa poświęcona trądzikowi nie zawiera danych o środku, który staje się coraz bardziej popularny. Chodzi mi tutaj o izotretynoinę.
  Odnoszę wrażenie, że dermatolodzy którzy chcąc uzyskać satysfakcjonjące wyniki u swoich pacjentów sugerują im tę radykalną kurację nieco zbyt często. Żaden z lekarzy, którzy mieli okazję wypowiedzieć się na temat mojego przypadku nie zainteresował się stosowaną przeze mnie pielęgnacją, poziomem hormonów oraz ogólnym stanem organizmu. Wiedza o niezadowalającej skuteczności poprzednich środków (epiduo/atrederm/tetralysal) była dla nich wystarczająca, aby zaproponować ten rodzaj leczenia.
  Świadomość skutków ubocznych oraz ogólnego wpływu izotretynoiny na cały organizm, skutecznie mnie jednak odstrasza.

  Może zbytnio demonizuję. Substancja jest w użytku od bliko czterdziestu lat, zatem powinna być już porządnie przebadana. Jestem ciekawa jakie jest Twoje spojrzenie na ten temat.

  Pozdrawiam serdecznie :)
  Małgosia

  P.S. Przepraszam za miejscowy brak polskich znaków, ale ALT odmawia mi czasem posłuszeństwa w klawiaturze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie najskuteczniejszy okazał się krem z wspomnianym tutaj kwasem azelainowym - acnederm. Przeszłam przez wiele różnorodnych maści i kremów ale tylko acne okazał się pomocny. Wydaje mi się, że zawsze warto mieć go w kosmetyczce, szczególnie że nie kosztuje majątku

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam bardzo dobre doświadczenia z kremem na niedoskonałości Keracnyl PP. Dość szybko mi pomógł i moja cera wygląda teraz zdecydowanie lepiej. W składzie ma 79% naturalnych składników aktywnych i składniki nawilżające, więc nadmiernie nie wysusza skóry.

  OdpowiedzUsuń

Super, że jesteś! 👍👍👍

Jeśli komentujesz - podpisz się. Zwracam się tak jak Ty, do konkretnej osoby. Postaram się odpowiedzieć na Twój komentarz w przeciągu kilku, najbliższych dni.

Jeśli tracisz wiarę i wymagasz kompleksowej pomocy i opieki - napisz do mnie (mademoiselleeve@wp.pl), oferuję najwyższą i najbardziej profesjonalną jakość usługi w zakresie prawidłowej pielęgnacji. Nie udzielam rozbudowanych porad ani nie polecam konkretnych produktów w sekcji komentarzy - obejmuje go zakres moich odpłatnych usług.

Proszę nie umieszczać analiz składu - w sieci istnieją specjalne narzędzia, które wykonają to zarówno za Ciebie, jak i za mnie.

Proszę o niereklamowanie się na moim blogu. Reklama w tym miejscu jest płatna oraz stosownie oznaczana, a każdy jej nieopłacony i nieskonsultowany przejaw będzie skrupulatnie moderowany.

Artykuły sponsorowane na moim blogu mają dokładne oznaczenia - jeżeli taka informacja nie znajduje się na końcu artykułu, produkty, testy kosmetyków, zdjęcia oraz opracowanie tekstu pochłonęły jedynie moje własne zasoby finansowe i czas.

Pamiętaj, że umieszczenie komentarza to świadoma akceptacja regulaminu - jeśli zostaje on naruszony - podlega moderacji administratora. Nie tłumaczę się dlaczego - bądźmy tutaj dla siebie ludzcy.

Cześć!